bódyń napisał(a):

Wyglada to coraz dziwniej i coraz gorzej. Przynamniej taniej
|
Wygląda to dokładnie tak jak miało. Nie mamy pojęcia o innych rynkach niż rodzimy, co udowodniliśmy w ostatnich latach. Dlatego sprowadziliśmy Kiko, który miejmy nadzieję, ma pojęcie o Hiszpańskim. Jeśli ktoś się spodziewał, że w kilka tygodni po pojawieniu się będzie wyczarowywał piłkarzy z Polski albo pozostałej części świata, był w błędzie.