maciekkk napisał(a):

|
Mam nadzieję, że mentalność grajków, którzy do nas trafiają jest odpowiednia i niezniechęcą ich ujowe murawy, brutale i drewniaki u przeciwników, ujowa pogoda i piłka nad głowami. Jeśli ich Nastawienie będzie dobre to technicznie pewnie dadzą radę.
|
Kiko nie ściągał do nas dotąd miękkich faj. Piłkarze raczej wiedzą gdzie i po co jadą - na bank popytali Fernandeza i Rodado. Byle im zdrowie dopisywało. Bardziej boję się kontuzji i oglądania Młyńskiego niż tego że Hiszpanie się wystraszą.