Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91393
Stary 23.01.2023, 23:11
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że mentalność grajków, którzy do nas trafiają jest odpowiednia i niezniechęcą ich ujowe murawy, brutale i drewniaki u przeciwników, ujowa pogoda i piłka nad głowami. Jeśli ich Nastawienie będzie dobre to technicznie pewnie dadzą radę.
Kiko nie ściągał do nas dotąd miękkich faj. Piłkarze raczej wiedzą gdzie i po co jadą - na bank popytali Fernandeza i Rodado. Byle im zdrowie dopisywało. Bardziej boję się kontuzji i oglądania Młyńskiego niż tego że Hiszpanie się wystraszą.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.01.2023 o godz. 23:25.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując