Jaroo1 napisał(a):

|
Co do tego wywiadu to Wuja wspomina w nim, że miał być już trenerem na początku sezonu 2021/2022, zamiast Guli, jednak zarząd uznał, że ze względu na powiązania rodzinne itp. wezmą Gulę. Brzęczek był już po rozmowach, ustalili wstępną listę piłkarzy do pozyskania.
|
A to nie było tak, że Brzęczek miał zapewnioną grubą kasę z PZPN do końca 2021 roku i gdyby przyszedł wcześniej, to musiałby z niej zrezygnować?
