|
6 Hiszpan w kadrze. Ciekawe czy to koniec w tym oknie?
Zdziwię się kolejnymi transferami, jeśli kogoś nie sprzedamy/rozwiążemy kontraktu.
Bilans in/out będzie po tym transferze +2, a kadra była juz wcześniej zbyt opasła
Wachowiakowi i Plewce aż tak trudno znaleźć nowe kluby?
|