|
To że Pasieczny odpowiada za Fernandeza wcale nie jest tak oczywiste. Tego piłkarza mieliśmy już dużo wcześniej na radarze. Na pewno zanim trafił do Arabii Saudyjskiej bo mówiło się o tym że wtedy odrzucił naszą ofertę.
Szczerze mówiąc to te wszystkie Ringi, Fazlagicie, Hugi czy Colleye jeszcze długo nam się będą czkawka odbijać. Nie sądziłem że można przeprowadzić tak zła selekcje.
Z transferów lata 21/22 i zimy 22 to nikt nam praktycznie nie został. Już Brzęczek przeprowadzał bardziej trafione transfery (choć i tak pewnie skuteczność max 50%).
|