Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28079
Stary 20.01.2023, 15:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post

No i nawet złego słowa nie powie się o Ondraszku czy Urydze którzy się leczą a kasują razem więcej niż Fernandez.
Może i kasują ,ale chyba jak są zdrowi,bo jak to jest jak są kontuzjowani ,nie są ubezpieczeni od tego co mają w kontrakcie?
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując