Karherop napisał(a):

No i nawet złego słowa nie powie się o Ondraszku czy Urydze którzy się leczą a kasują razem więcej niż Fernandez.
|
Może i kasują ,ale chyba jak są zdrowi,bo jak to jest jak są kontuzjowani ,nie są ubezpieczeni od tego co mają w kontrakcie?