Karherop napisał(a):

To jest nawet zabawne że bardziej kogoś obchodzą zarobki gościa który brał udział w 14 z 24 bramek w 1 lidze, ale jednocześnie broni się gościa który zarabiał 3/4 tego i dał jedna asystę.
Nie mówiąc już o tych gwiazdorskich kontraktach Młyńskiego, Balty czy Colleya.
No i nawet złego słowa nie powie się o Ondraszku czy Urydze którzy się leczą a kasują razem więcej niż Fernandez.
|
aNouc wrzucił tweeta nt. LF no to wszyscy rzucili się tylko na ten temat zapominając o reszcie.
Oprócz panów o których wspomniałeś dla mnie fatalnym marnotrawstwem na co zwracałem kilkakrotnie wcześniej uwagę jest kadra ponad 30 grajków na kontrakcie (bodaj 32 po odejściu Chmiela), a to tylko na ligę bo PP to wiadomo, że prawie zawsze 1 max 2 mecze.