Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28076
Stary 20.01.2023, 12:07
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To jest nawet zabawne że bardziej kogoś obchodzą zarobki gościa który brał udział w 14 z 24 bramek w 1 lidze, ale jednocześnie broni się gościa który zarabiał 3/4 tego i dał jedna asystę.

Nie mówiąc już o tych gwiazdorskich kontraktach Młyńskiego, Balty czy Colleya.

No i nawet złego słowa nie powie się o Ondraszku czy Urydze którzy się leczą a kasują razem więcej niż Fernandez.
aNouc wrzucił tweeta nt. LF no to wszyscy rzucili się tylko na ten temat zapominając o reszcie.
Oprócz panów o których wspomniałeś dla mnie fatalnym marnotrawstwem na co zwracałem kilkakrotnie wcześniej uwagę jest kadra ponad 30 grajków na kontrakcie (bodaj 32 po odejściu Chmiela), a to tylko na ligę bo PP to wiadomo, że prawie zawsze 1 max 2 mecze.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 20.01.2023 o godz. 13:19.
Odpowiedz cytując