Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28075
Stary 20.01.2023, 11:32
W 2020 roku najwyższa pensja w Wiśle wynosiła 50 tysięcy złotych miesięcznie. I pamiętam, jakie było oburzenie, gdy ta kwota wyciekła. Dlatego musi robić wrażenie 120 tysięcy miesięcznie, 2 lata później, przy tylu problemach finansowych, organizacyjnych i rozpaczliwej walce o utrzymanie.

Z Ondraszkiem to ja bym umowę zerwał, a Uryga, Młyński i pozostali wiadomo, że niewypały.

Teraz mnie nie dziwi, dlaczego klubu nie stać na zgrupowanie i muszą je opłacać kibice.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 20.01.2023 o godz. 11:34.
Odpowiedz cytując