Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28073
Stary 20.01.2023, 11:04
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Krzysztof Stanowiski napisał właśnie, że Luis Fernandez zarabia w Wiśle.. 120 (!) tysięcy złotych miesięcznie:

https://twitter.com/K_Stanowski/stat...99574045003791

PS. Pensja z kosmosu nawet na realia Ekstraklasy, jeżeli chodzi o Wisłę. Przy takich problemach finansowych i rozpaczliwej walce o utrzymanie.

Dla porównania najlepiej zarabiającym piłkarzem w Lechu jest Ishak - 140 tysięcy miesięcznie. Gdzie jest finansowe eldorado i walka o najważniejsze trofea.
i po co siejesz propagande? cały czas była mowa, że Ishak będzie zarabiał ponad milion EURO rocznie.. więc jakieś 5x więcej od Fernandeza..

wolę mieć 2-3 gwiazdorskie kontrakty niż 10 kopaczy na przeciętnych kontraktach.. przy naszych mierdonach to jest PAN piłkarz
Odpowiedz cytując