KOALIK napisał(a):

Dlatego spadek Wisły był zdecydowanie najdroższy w historii Ekstraklasy.
.
|
To po części prawda KOALO, tylko cały czas "zapominasz", że przypadek kiedy grał Iwan i Motyka był gorszy od obecnego, gdyż mieliśmy dużo lepszy jakościowo skład w tamtym czasie w porównaniu do reszty ligi...