Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28072
Stary 20.01.2023, 10:23
KOALIK napisał(a):Wyświetl post

Dlatego spadek Wisły był zdecydowanie najdroższy w historii Ekstraklasy.

.
To po części prawda KOALO, tylko cały czas "zapominasz", że przypadek kiedy grał Iwan i Motyka był gorszy od obecnego, gdyż mieliśmy dużo lepszy jakościowo skład w tamtym czasie w porównaniu do reszty ligi...
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 20.01.2023 o godz. 10:44.

Odpowiedz cytując