Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28071
Stary 20.01.2023, 09:22
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Krzysztof Stanowiski napisał właśnie, że Luis Fernandez zarabia w Wiśle.. 120 (!) tysięcy złotych miesięcznie:

https://twitter.com/K_Stanowski/stat...99574045003791

PS. Pensja z kosmosu nawet na realia Ekstraklasy, jeżeli chodzi o Wisłę. Przy takich problemach finansowych i rozpaczliwej walce o utrzymanie.

Dla porównania najlepiej zarabiającym piłkarzem w Lechu jest Ishak - 140 tysięcy miesięcznie. Gdzie jest finansowe eldorado i walka o najważniejsze trofea.
Nie wiem skąd Ty wziąłeś pensje Ishaka, ale przed przedłużeniem kontraktu zarabiał pod 180k, po przedłużeniu pewnie dorzucili mu kilkanaście.

W Legii też paru gości zarabia pod 200k.

Pensja LF jest z czapy na 1 ligę, ale w esa to byłby po prostu najlepiej opłacany nasz piłkarz. W skali ekstraklasy pewnie by się zakręcił koło 30 miejsca.

W poprzednim sezonie mieliśmy płace na poziomie 6-8 miejsca w esa. Tajemnica to nie jest...

Taki Hugi kasował podobno 80k miesięcznie
Odpowiedz cytując