Krzysztof Stanowiski napisał właśnie, że Luis Fernandez zarabia w Wiśle.. 120 (!) tysięcy złotych miesięcznie:
https://twitter.com/K_Stanowski/stat...99574045003791
PS. Pensja z kosmosu nawet na realia Ekstraklasy, jeżeli chodzi o Wisłę. Przy takich problemach finansowych i rozpaczliwej walce o utrzymanie.
Dla porównania najlepiej zarabiającym piłkarzem w Lechu jest Ishak - 140 tysięcy miesięcznie. Gdzie jest finansowe eldorado i walka o najważniejsze trofea.