Drozd napisał(a):

|
Ciekawe co robią w profesjonalnym futbolu osoby, które nie potrafią grać w piłkę? Ktoś je od dziecka ciągnie za uszy?
|
Trzeba by zapytać w każdym polskim klubie. Ja chętnie zapytalbym w Kielcach po co wzięli z Resovii Kwietnia, bo przecież nie po to żeby grał w piłkę bo tego nie umie. Nie przeszkadza to w w 10 letniej bujance miedzy eklasa a 1szą ligą. I takie to zawodostwo mamy.