Drozd napisał(a):

|
Tak się gra jak się wie co grać i chce to grać... Presja nie ma tu nic do rzeczy...
|
Chciałbym w to wierzyć, ale to tylko sparing. Poziom agresji obrony w prawdziwym meczu będzie inny.
Co nie zmienia faktu że bramki były ładne, widać że zastrzyk Hiszpańskiej krwi dużo daje pod względem umiejętności.