Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91313
Stary 15.01.2023, 10:51
Qadou napisał(a):Wyświetl post
Powiem tyle że kadrowo jakbyśmy byli najmocniejsi w I lidze to z takim trenerem jak Sobol i tak nie awansujemy.
Takim jak Sobol to znaczy jakim?

Moim zdaniem Sobol w parze z Zającem to bardzo dobry tandem. Jak tylko inne sprawy w klubie będą poukładane to nareszcie piłkarze będą się rozwijać, a nie zwijać i spokojnie wejdziemy bezpośrednio.

Przed obozem podano listę zawodników na wylocie, a mimo to większość z nich jest na obozie... Myślę że jeżeli pokażą, że im zależy wszystko jeszcze jest możliwe...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 15.01.2023 o godz. 10:55.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując