Qadou napisał(a):

|
Powiem tyle że kadrowo jakbyśmy byli najmocniejsi w I lidze to z takim trenerem jak Sobol i tak nie awansujemy.
|
Takim jak Sobol to znaczy jakim?
Moim zdaniem Sobol w parze z Zającem to bardzo dobry tandem. Jak tylko inne sprawy w klubie będą poukładane to nareszcie piłkarze będą się rozwijać, a nie zwijać i spokojnie wejdziemy bezpośrednio.
Przed obozem podano listę zawodników na wylocie, a mimo to większość z nich jest na obozie... Myślę że jeżeli pokażą, że im zależy wszystko jeszcze jest możliwe...