Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91311
Stary 14.01.2023, 20:00
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Co do zasady - zgoda. Ale z Młynkiem to bez przesady, to jest jeden z gorszych "skrzydłowych" Jakich pamiętam w Wiśle. Choć oczywiście Hugi wiele wyżej by nie był.
Młyński jest do dupy, pełna zgoda, ale statystyki ma jak Hugi: gol na 500 minut gry I ma lepszy strzał (moim zdaniem).

Jeżeli mamy realnie powalczyć o awans, to ich miejsce jest na trybunach. Żaden z naszych skrzydłowych z poprzedniej rundy ani nie strzela, ani nie wypracowuje sytuacji kolegom - osobiście jakiekolwiek nadzieje pokładałem tylko w Pereirze bo widać było że ma umiejętności, ale za krótko grał żeby mieć pewność.

Królewski ma rację - najbardziej potrzeba nam skrzydłowych, chociaż stoper też by się przydał itp itd.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.01.2023 o godz. 20:25.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując