Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91310
Stary 14.01.2023, 10:18
Co do zasady - zgoda. Ale z Młynkiem to bez przesady, to jest jeden z gorszych "skrzydłowych" Jakich pamiętam w Wiśle. Choć oczywiście Hugi wiele wyżej by nie był.
Odpowiedz cytując