Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91309
Stary 14.01.2023, 04:34
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli uznajemy że piłkarz nie może sam wygrać mecz, bo nie jest sam na boisku, to równocześnie nie może sam go przegrać. Na boisku dalej jest 10 zawodników w momencie gdy drużyna prowadzi w spotkaniu.

Pytania które mecze nam wygrał Luis spodziewalbym się od osób które nie oglądały żadnego naszego spotkania w tej rundzie.

Jednocześnie czytamy że Hugi jest "niezły" na swojej pozycji.

Co to znaczy niezły? Przecież jego nawet nikt nie chce od na wziac za koszt jego pensji. 1 asysta w 1 lidze w 500 minut. No jak tacy skrzydłowi nas zadowalają to dziwię się że ktoś narzeka na Młyńskiego.
No właśnie nie wiem na czym polega fenomen popularności Hugiego na tym forum. Ani nie gra efektownie, ani punktów nie robi, dryblingu nie ma, szybkości nie ma, strzału nie ma - czasem tylko dobrze dośrodkuje. To już wspomniany Młyński wygląda lepiej, co nie znaczy że dobrze.

Co do oceny Fernandeza, to nawet meczy nie trzeba oglądać, wystarczy skróty. Albo chociaż do statystyk zajrzeć. Generalnie - drużyna mu nie pomaga, a ten mimo wszystko robi liczby.

Jeden gol na 500 minut i 10 w 1084. Faktycznie - nie do ogarnięcia.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując