Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91305
Stary 13.01.2023, 12:02
Fernandez jest niezlym zawodnikiem ale nie jakims wybitnym - ktory musialby miec az tak wysoki kontrakt- zwlaszcza w druzynie ktora jesienia spralo pol tej ligi , druzynie ktora jest w polowie tabeli i druzynie ktora ma tak olbrzymie klopoty finansowe - przypomne ze przychodzili do nas z hiszpani zawodnicy ktorzy byli o wiiele lepsi - ktorzy naprawde ciagneli na swych bardkach druzyne w ekstraklasie - i nie mieli tak wysokich kontraktow , po prostu skoro jest niech bedzie- ale nie robilbym z niego zawodnika ktorego trzeba na sile trzymac w klubie i bez ktorego klub sobie nie poradzi
Odpowiedz cytując