|
Fernandez jest niezlym zawodnikiem ale nie jakims wybitnym - ktory musialby miec az tak wysoki kontrakt- zwlaszcza w druzynie ktora jesienia spralo pol tej ligi , druzynie ktora jest w polowie tabeli i druzynie ktora ma tak olbrzymie klopoty finansowe - przypomne ze przychodzili do nas z hiszpani zawodnicy ktorzy byli o wiiele lepsi - ktorzy naprawde ciagneli na swych bardkach druzyne w ekstraklasie - i nie mieli tak wysokich kontraktow , po prostu skoro jest niech bedzie- ale nie robilbym z niego zawodnika ktorego trzeba na sile trzymac w klubie i bez ktorego klub sobie nie poradzi
|