Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91301
Stary 13.01.2023, 09:20
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Fernandeza też by mógł oddać, prawda Gizmo? Strzela tylko bramki z karnych albo łatwe, przez głupotę bramkarzy. Za jego kontrakt 2-3 zawodników typu Duda
Fernandez wygrywa nam mecze w sumie w pojedynkę, Hugi rozegrał jedną dobrą połowę. Świetne porównanie...
Po tym jak zagrał to ja wierzę że przegrał rywalizację u Brzęczka. U Sobolewskiego też szybko trafił na ławkę.

Myślę że można ściągnąć kogoś lepszego za Hugiego, szanse na sprowadzenie zawodnika na poziomie Fernandeza są żadne.

Wg. mnie to my aktualnie mamy potencjalnie jednego skrzydłowego, tego nowego Hiszpana. Reszta jest na papierze, ale nic do gry nie wnosi. Trochę mało.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.01.2023 o godz. 10:43.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując