IncognitoTSW napisał(a):

|
Fernandeza też by mógł oddać, prawda Gizmo? Strzela tylko bramki z karnych albo łatwe, przez głupotę bramkarzy. Za jego kontrakt 2-3 zawodników typu Duda
|
Fernandez wygrywa nam mecze w sumie w pojedynkę, Hugi rozegrał jedną dobrą połowę. Świetne porównanie...
Po tym jak zagrał to ja wierzę że przegrał rywalizację u Brzęczka. U Sobolewskiego też szybko trafił na ławkę.
Myślę że można ściągnąć kogoś lepszego za Hugiego, szanse na sprowadzenie zawodnika na poziomie Fernandeza są żadne.
Wg. mnie to my aktualnie mamy potencjalnie jednego skrzydłowego, tego nowego Hiszpana. Reszta jest na papierze, ale nic do gry nie wnosi. Trochę mało.