Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91268
Stary 28.12.2022, 17:39
Kurz napisał(a):Wyświetl post
"Młody Polak" to jakiś dziwny fetysz. A trzeba powiedzieć jasno, żaden utalentowany młody zawodnik (szczególnie pomocnik, napastnik) nie trafi do Wisły, jeśli sama sobie go nie wychowa. Ci najlepsi, pierwszego lub drugiego sortu są wyciągani z polskich klubów przez zagraniczne drużyny albo zdecydowanie lepsze z Polski, wiec do nas trafiają "felerni" albo mało oczywiści na zasadzie "a nuż któryś wypali". Problem polega na tym, że od lat żaden nie wypalił.

Do Bashy dołożyłbym Żyrę.
Ani nie trafi ani sama sobie nie wychowa dopóki zamiast trenerów będą byli piłkarze, wujki i inni znajomi. Niech Ci którzy decydują w Wiśle wreszcie znajdą kogoś trenera i wtedy zapewne szybko skończy się ściąganie starych grajków ze zniszczonymi nogami, młodych bez potencjału itp. Tylko że wtedy wysechłby też strumyczek spływający do lewej kieszeni.
Odpowiedz cytując