Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91266
Stary 28.12.2022, 14:54
Kurz napisał(a):Wyświetl post
"Młody Polak" to jakiś dziwny fetysz. A trzeba powiedzieć jasno, żaden utalentowany młody zawodnik (szczególnie pomocnik, napastnik) nie trafi do Wisły, jeśli sama sobie go nie wychowa. Ci najlepsi, pierwszego lub drugiego sortu są wyciągani z polskich klubów przez zagraniczne drużyny albo zdecydowanie lepsze z Polski, wiec do nas trafiają "felerni" albo mało oczywiści na zasadzie "a nuż któryś wypali". Problem polega na tym, że od lat żaden nie wypalił.

Do Bashy dołożyłbym Żyrę.
Żyro niech jeszcze te pół roku pogra, od biedy może zagrać na 9-tce w razie kontuzji/braku formy Rodado, jest też jakąś tam opcją na skrzydle (gdzie bieda aż piszczy). W przeciwieństwie do takiego Hugiego, dodatnie statystyki są w jego przypadku do odnotowania.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 28.12.2022 o godz. 19:17.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując