Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91265
Stary 28.12.2022, 14:40
Kurz napisał(a):Wyświetl post
"Młody Polak" to jakiś dziwny fetysz. A trzeba powiedzieć jasno, żaden utalentowany młody zawodnik (szczególnie pomocnik, napastnik) nie trafi do Wisły, jeśli sama sobie go nie wychowa. Ci najlepsi, pierwszego lub drugiego sortu są wyciągani z polskich klubów przez zagraniczne drużyny albo zdecydowanie lepsze z Polski, wiec do nas trafiają "felerni" albo mało oczywiści na zasadzie "a nuż któryś wypali". Problem polega na tym, że od lat żaden nie wypalił.

Do Bashy dołożyłbym Żyrę.
mlodych juz wychowywalismy - buksa, Hondzlik czy jak mu tam, Stolarski
Odpowiedz cytując