Patryko napisał(a):

|
W końcu ktoś się zabrał za nasze talenty, może już w końcu skończymy z tym miałkim gadaniem o dużym potencjale zawodników, którzy później kończą w III lidze. Ja chętnie bym w tym gronie zobaczył jeszcze Bashę, który kondycyjnie się po prostu do I ligi nie nadaje.
|
"Młody Polak" to jakiś dziwny fetysz. A trzeba powiedzieć jasno, żaden utalentowany młody zawodnik (szczególnie pomocnik, napastnik) nie trafi do Wisły, jeśli sama sobie go nie wychowa. Ci najlepsi, pierwszego lub drugiego sortu są wyciągani z polskich klubów przez zagraniczne drużyny albo zdecydowanie lepsze z Polski, wiec do nas trafiają "felerni" albo mało oczywiści na zasadzie "a nuż któryś wypali". Problem polega na tym, że od lat żaden nie wypalił.
Do Bashy dołożyłbym Żyrę.