kopaczoholik napisał(a):

|
Abstrahując od nazwisk to zapowiada się kolejny hard reset... znowu rozpalamy kominek, w którym palimy pieniędzmi... Ciągłe rewolucje kadrowe zaprowadziły nas do pierwszej ligi. Stabilizacja w tym klubie to jakaś nie znana legenda...
|
Hard reset ponieważ odchodzą piłkarze którzy w większości praktycznie nie powąchali murawy: Niewiadomski, Starzyński, Chmiel. Dobre.
A taki Cisse to był tak wyjęty z rzeczywistości że jego odejście to nasze duże wzmocnienie.
Jeśli faktycznie ta 8 odejdzie to może to sugerować że wzmocnimy się jeszcze skrzydłowym oraz kimś do środka, wszakże odeszloby 4 skrzydłowych i 2 środkowych pomocników.
Jeśli się skończy na zapowiadanych 4-5 transferach to nie, nie jest to hard reset. Jeśli będzie bliżej 8-10 to już prędzej.
O hard resetach źle się pisze gdy nie wypalają. Jak za hiszpańskiego zrywu przyszło w lecie 14 zawodników to była dobra zmiana. Finiszowalismy w lidze na 6 miejscu...