Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
91244
27.12.2022, 23:09
Abstrahując od nazwisk to zapowiada się kolejny hard reset... znowu rozpalamy kominek, w którym palimy pieniędzmi... Ciągłe rewolucje kadrowe zaprowadziły nas do pierwszej ligi. Stabilizacja w tym klubie to jakaś nie znana legenda...
kopaczoholik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kopaczoholik
Znajdź inne posty napisane przez kopaczoholik