Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
91241
27.12.2022, 22:01
A wyznawcy TS-u jeszcze niedawno przekonywali, że Plewka i Starzyński będą stanowić o sile Wisły, a w perspektywie będą mogli zostać sprzedani za poważne pieniądze.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 28.12.2022 o godz. 00:16.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK