Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WiateritoTSW
Member
Od: 03.2019
Skąd: Ruczaj
Offline
#
91239
27.12.2022, 21:36
Bardzo trafne odejścia, choć mam wrażenie że będzie mi lekko brakować Hugiego i Balty. Na odejście Plewki czekałem lata.
WiateritoTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WiateritoTSW
Znajdź inne posty napisane przez WiateritoTSW