Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4690
Stary 23.12.2022, 01:56
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Sprawa jest prosta, KOALIK od dawna (albo od zawsze) nie ma granic w upodlaniu osób, które chcą dobrze dla klubu, ale póki co im nie wyszło. Mowa tutaj przede wszystkim o godności, z której KOALIK w bezczelny sposób odziera. Przecież on kilkakrotnie więcej obelg wylał na osoby, które oddały się klubowi, niż na zakompleksionych parchów.
Nie mniej jednak nie można mu odmówić racji, bo jak mawia stare polskie porzekadło "dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane". Czasem chęci to nie wszystko...
Odpowiedz cytując