|
Czerepach, właśnie chodzi mi o takiego bezpośrednio z Wisły powołanego. Ale nawet pisząc tamtego posta to uświadomiłem sobie, że raczej się takiego nie doczekamy i prędzej będzie to ktoś, kto się przewinie przez nasz skład i będzie już z jakiegos innego klubu powołany.
|