To ja proponuje zabawę w tym temacie
Kiedy doczekamy się powołania dla jakiegoś polskiego zawodnika z Wisły do reprezentacji?
(wykluczam tutaj Błaszczykowskiego bo pewnie jakiś pożegnalny mecz mu zrobią za niedługo)
- ja obstawiam optymistycznie, że w roku 2026 jakiś reprezentant nam się trafi
