|
Z tego co kojarzę to z zaciągu Hiszpańskiego nie sprawdził się Perez, wszyscy inni to jednak albo bardzo dobre transfery albo przyzwoite.
Kiko&Junco sprowadzili:
Ivana Gonzaleza, Lloncha, Imaza, Carlitosa, Veleza i Bashe + na wypożyczenie przyszedł Ze Manuel. Do tego zaciąg Kuźby w postaci Aresnicia, Kolara czy Halilovicia i z perspektywy czasu to później była już raczej równia pochyła.
|