|
Niepojętym jest dla mnie, że, wydawałoby się , zacni forumowicze podejmują polemikę z tym trollem z KAŁU ŻYci ulepionym. Nasza Wisła ma swoje realne problemy. Tylko że te realne problemy są INSTRUMENTALNIE wykorzystywane przez tego typka do postponowania naszego klubu w każdym wymiarze. W jego postach nie ma krytyki a tylko jednostronne krytykanctwo polegające na podważaniu godności szeregu osób.
No cóż , brak moderacji jest w tym przypadku jest karygodnym błędem.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
|