|
David Junca po przejsciu testow medycznych zostanie zawodnikiem Wisly.
Wyglada na to, ze lewa strona boiska zabezpieczona poprzez nowe nabytki Kiko.
Plus Sapala do srodka do gry z Balta i Basha.
Mysle, ze przydalby sie jeszcze jeden konkretny napadzior, jesli Ondrasek nadal nie jest sprawny do gry, ewentualnie srodkowy obronca jesli Uryga rowniez nie da rady wrocic do gry.
Bieganski/ Broda
Jaroch/Gruszkowski, Lasicki/Skrobanski, Uryga/Colley, Junca/Wachowiak
Basha/Balta, Sapala/Plewka/Szywacz
Zyro/Pereira, Fernandez/Duda, Mula/Hugi/Mlynski
Rodado/Ondrasek.
Kogo sie da odpalic, skrocic kontrakty, to odpalic. Mlodych jak Starzynski czy Talar wypozyczyc, zeby grali regularnie. I jakos to bedzie wygladalo.
|