Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91226
Stary 20.12.2022, 11:09
David Junca po przejsciu testow medycznych zostanie zawodnikiem Wisly.
Wyglada na to, ze lewa strona boiska zabezpieczona poprzez nowe nabytki Kiko.
Plus Sapala do srodka do gry z Balta i Basha.


Mysle, ze przydalby sie jeszcze jeden konkretny napadzior, jesli Ondrasek nadal nie jest sprawny do gry, ewentualnie srodkowy obronca jesli Uryga rowniez nie da rady wrocic do gry.



Bieganski/ Broda

Jaroch/Gruszkowski, Lasicki/Skrobanski, Uryga/Colley, Junca/Wachowiak


Basha/Balta, Sapala/Plewka/Szywacz


Zyro/Pereira, Fernandez/Duda, Mula/Hugi/Mlynski


Rodado/Ondrasek.

Kogo sie da odpalic, skrocic kontrakty, to odpalic. Mlodych jak Starzynski czy Talar wypozyczyc, zeby grali regularnie. I jakos to bedzie wygladalo.
Odpowiedz cytując