|
Ja bym próbował wyciągnąć z Sandecji Maisse Falla jak szukamy kogos do środka według mnie chyba najlepszy def. pomocnik w I lidze przewyższajacy o 2 klasy nasze wynalazki na tej pozycji z ostatnich sezonów jak Balta Kuveljic czy Fazlagic. Sandecja jest ostatnia a gość ma chyba jeszcze pół roku kontraktu.
|