Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91219
Stary 18.12.2022, 21:13
rok temu to mysmy byli w Ekstrakalse ,oklepalismy Termalike 3;0 i miał byc piekny marsz w tabeli z Gulą,wszak bylo zdajsie 5 pkt nad str spadkową.Jak potem zycie brutalnie kopneło nas w dupe to kazdy doswiadczyl

chyba czas skonczyc głosno muczeć ,bo mleka z tego nie bedzie tylko zacząc działac.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując