|
rok temu to mysmy byli w Ekstrakalse ,oklepalismy Termalike 3;0 i miał byc piekny marsz w tabeli z Gulą,wszak bylo zdajsie 5 pkt nad str spadkową.Jak potem zycie brutalnie kopneło nas w dupe to kazdy doswiadczyl
chyba czas skonczyc głosno muczeć ,bo mleka z tego nie bedzie tylko zacząc działac.
|