El'kabat napisał(a):

|
Brylowanie, .......enie o niczym na tym tt, a jak przyjdzie wiosna to życie nas znowu zweryfikuje.
|
Czy gdyby nie robił nic, nie robił transferów, nie udzielał się, byłaby gwarancja że wiosna będzie nasza?
JK trzeba oddać że wziął odpowiedzialność i robi po swojemu. + Przestał wdawać się w głupie dyskusje i jest jakiś progress w jego komunikacji w social mediach.
LO ma być ogłoszony albo do środy, albo po świętach. Zapowiada się, że chociaż do tej Turcji poleci kadra która zacznie rundę wiosenną i nie pozostanie nic innego jak ich zgrywać.