Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91218
Stary 18.12.2022, 21:03
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Brylowanie, .......enie o niczym na tym tt, a jak przyjdzie wiosna to życie nas znowu zweryfikuje.
Czy gdyby nie robił nic, nie robił transferów, nie udzielał się, byłaby gwarancja że wiosna będzie nasza?

JK trzeba oddać że wziął odpowiedzialność i robi po swojemu. + Przestał wdawać się w głupie dyskusje i jest jakiś progress w jego komunikacji w social mediach.

LO ma być ogłoszony albo do środy, albo po świętach. Zapowiada się, że chociaż do tej Turcji poleci kadra która zacznie rundę wiosenną i nie pozostanie nic innego jak ich zgrywać.
Odpowiedz cytując