Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 18.12.2022, 20:26
To były piękne Mistrzostwa Świata.

Wygrała najlepsza drużyna na tym turnieju, a Messi tym samym stał się najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej.

Pod względem czysto sportowym szkoda jedynie półfinałów. Były dwie drużyny, które tam niekoniecznie pasowały.

Półfinał Argentyna - Brazylia to byłoby coś. Tego zabrakło.

Chorwacja już w zasadzie w fazie grupowej powinna odpaść (Lukaku zmarnował kilka setek), a Brazylia też w głupi sposób z nimi odpadła.

A Maroko?

Grało znakomicie w obronie, piłkarze wykazywali się sporym zaangażowaniem, determinacją, nieustępliwością mimo słabszych umiejętności.

W meczu z Portugalią mieli bardzo dużo szczęścia, bo Portugalii zabrakło tej bramki, bo pewnie wtedy poszliby za ciosem.

Francja nie zachwycała w fazie pucharowej, z Anglią mogli odpaść, ale też brawa dla nich, że trochę niespodziewanie zareagowali w finale z Argentyną i odrobili straty, co spowodowało, że ten finał zapisze się w historii jako chyba najlepszy.

Warto też podkreślić bardzo dobre sędziowanie w finale.

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie postawa Marciniaka i jego asystentów.

Nawet w mistrzostwach rozgrywanych w kraju arabskim, Watykan górą.

Czyli bez zmian.
Odpowiedz cytując