maciekkk napisał(a):

|
Mimo wszystko Sapala pogral trochę u najbardziej rygorystycznego trenera w Polsce więc gdyby na codzień miał odklejkę to dawno już by go wyjebali z Rakowa,a chyba 3 lata tam grał?
|
5 lat. Z czego 2 pierwsze jeszcze w 1 lidze.
Ostatni rok natomiast ciężko nazwać gra.
Bardzo fajne ruchy wokol Kiko. Ciężko nie oprzeć się wrażeniu że Gonzalez więcej wie o stanowisku dyrektora niż sam Kiko. Robią podkład pod wejście Koło na stanowisko trenera
Idziemy mocno w końcu w jakimś kierunku.