Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91194
Stary 15.12.2022, 09:01
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko Sapala pogral trochę u najbardziej rygorystycznego trenera w Polsce więc gdyby na codzień miał odklejkę to dawno już by go wyjebali z Rakowa,a chyba 3 lata tam grał?
5 lat. Z czego 2 pierwsze jeszcze w 1 lidze.

Ostatni rok natomiast ciężko nazwać gra.

Bardzo fajne ruchy wokol Kiko. Ciężko nie oprzeć się wrażeniu że Gonzalez więcej wie o stanowisku dyrektora niż sam Kiko. Robią podkład pod wejście Koło na stanowisko trenera

Idziemy mocno w końcu w jakimś kierunku.
Odpowiedz cytując