|
Po czasie oceniajac, z Hyballa u nas byl podobny problem jak w innych klubach. Gosc jest nie do konca normalny psychicznie i nie da sie z nim wspolpracowac na dluzsza mete.
Do JB16 oczywiscie mozna miec pretensje (slusznie), ze na kogos takiego sie zdecydowal, szczegolnie gdy, wierzac przekazom medialnym, wiedzal z kim moze miec do czynienia.
|