|
Jakby z ligi spadała jedna drużyna to i Brzęczek z Gula by się utrzymali
A Skowronkowi można odbierać wiele, ale uratował nas w dużo trudniejszej sytuacji.
A co lepsze, Jarek przedstawiając swoją analizę spadku podkreślał że już w sezonie 20/21 nam się należał spadek patrząc na grę.
I patrząc jak zdobywaliśmy punkty z Hyballa to całkiem trafna teoria.
Jakby Boguski nas nie uratował z Płockiem czy Kuba z Lechem to mit Hyballi byłby jeszcze mniejszy.
|