Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4648
Stary 14.12.2022, 11:06
Jakby z ligi spadała jedna drużyna to i Brzęczek z Gula by się utrzymali

A Skowronkowi można odbierać wiele, ale uratował nas w dużo trudniejszej sytuacji.

A co lepsze, Jarek przedstawiając swoją analizę spadku podkreślał że już w sezonie 20/21 nam się należał spadek patrząc na grę.

I patrząc jak zdobywaliśmy punkty z Hyballa to całkiem trafna teoria.

Jakby Boguski nas nie uratował z Płockiem czy Kuba z Lechem to mit Hyballi byłby jeszcze mniejszy.
Odpowiedz cytując