|
Trudno nie być lepszym niż Starzyński, na którego jedynym realnym planem grę może być tylko wypożyczenie do 2 ligi (Garbarnia, Hutnik).
W klubie mówi się o "wypchnięciu" kilku zawodników, więc pytanie kto to będzie? Ja obstawiam:
Colley
Hugi
Starzyński (wyp)
Wachowiak (wyp)
Biegański (sprzedaż)
Oczywiście mogą nas jeszcze zaskoczyć jakimś wypchnięciem Balty czy Młyńskiego, w co jednak wątpię.
|