Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91185
Stary 14.12.2022, 02:13
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Pół roku bez klubu, czyli przyjdzie na jakiś minimalny kontrakt. Dostanie kilka szans, jak się nie wykaże, to pożegnanie w czerwcu. Jako że jest to Hiszpan, to istnieje duża szansa, że nie przyjmuje piłki z 3-metrowym odbiciem.
No, żeby nasi aktualni chociaż przyjmowali kierunkowo, a nie w zależności od którego sęka się odbije...

Skrzydłowy, więc konkurencje ma żadną. Jakie są szanse że jest większym drewnem niż Hugi, Talar, Młyński czy Starzyński i przebił się w Hiszpanii? Przecież nasi nie umieją dryblować, dośrodkować, strzelić... My właściwie poza Pareirą nie mamy skrzydłowych, a ten się na razie tylko leczył.

Nadzieja umiera ostatnia, a po to przyszedł Kiko żeby wyciągać z dupy OK piłkarzy jak na pierwszą ligę. CV będą mieli gówniane - inaczej nie będzie nas na nich stać, ale o co zakład że jak go podpiszą to będzie lepszy niż Starzyński?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.12.2022 o godz. 02:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując