|
Nie ma żadnego ryzyka i nie mamy nic do stracenia.
No i za pierwszego Kiko byliśmy solidnym ligowcem w eksie (miejsca 5-8), a teraz jesteśmy średniakiem w fortunie i jebią nas jakieś Puszcze i inne.
Więc nie potrzebujemy Carlitosów, wystarczą tacy, którzy prosto piłkę kopną,w odróżnieniu od tych Szotów czy innych Niewiadomskich.
|