Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91175
Stary 12.12.2022, 23:24
Nie ma żadnego ryzyka i nie mamy nic do stracenia.


No i za pierwszego Kiko byliśmy solidnym ligowcem w eksie (miejsca 5-8), a teraz jesteśmy średniakiem w fortunie i jebią nas jakieś Puszcze i inne.


Więc nie potrzebujemy Carlitosów, wystarczą tacy, którzy prosto piłkę kopną,w odróżnieniu od tych Szotów czy innych Niewiadomskich.
Odpowiedz cytując