Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91171
Stary 12.12.2022, 14:41
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Za pierwszej nominacji Kikusia też było sporo tego szrotu, ale był Carlitos, który jednoosobowo utrzymywał burdel Sarapaty i dzięki czemu środowiska kibicowskie mogły jeszcze okradać Wisłę.
Miejmy nadzieję, że Kiko ma oko do potencjału, lekarze mają narzędzia i potrafią określić czy gość ma zdrowe nogi i resztę, a trener będzie potrafił wydobyć z niego jak najwięcej tego potencjału.
Aaa i jeszcze że starczy w klubie talarów żeby mu płacić regularnie = żeby mu się chciało biegać.
Miejmy nadzieję... bo cóż innego nam pozostało
Odpowiedz cytując