|
Teraz pewnie zostaną uruchomieni "najwierniejsi" którym wystarcza "zajebalem" za Rachunek sumienia; Żal za grzechy; Mocne postanowienie poprawy; Wyznanie grzechów; Zadośćuczynienie. Kubuś wydukał "zajebałem" i jest rozgrzeszony. Winnych trzeba szukać gdzie indziej, paranoja...
Kubuś z nami kibicami...
|