Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4581
Stary 09.12.2022, 22:06
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
a po co sie przejmowac jakims Obim przeciez to normalne ze kozakuje teraz ji obsrywa cala Wisle bo go pogonili jak chlystka - jak byl w srodku to gowno robil - teraz wilekie filozofie .... zawsze pies najglosniej szczeka jak go chlop z budy wygoni
Kto go pogonił jak chłystka? Ten sam co spuścił nas do 1 ligi? I prawda to nie obsrywanie...

Wychodzi po prostu, że Kubuś ratownik stał się grabarzem przez swoje wybujałe ego ...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując