gizmowisla napisał(a):

a po co sie przejmowac jakims Obim przeciez to normalne ze kozakuje teraz ji obsrywa cala Wisle bo go pogonili jak chlystka - jak byl w srodku to gowno robil - teraz wilekie filozofie .... zawsze pies najglosniej szczeka jak go chlop z budy wygoni
|
Kto go pogonił jak chłystka? Ten sam co spuścił nas do 1 ligi? I prawda to nie obsrywanie...
Wychodzi po prostu, że Kubuś ratownik stał się grabarzem przez swoje wybujałe ego ...