Królewski chyba czyta forum.. najpierw Kiko, teraz Sapała

szkoda, że dopiero teraz.. co najmniiej kilka miesięcy za późno.. właśnie kogoś takiego potrzebowaliśmy do środka.. trzeba było go brać od razu po rozwiązaniu kontraktu, kiedy był przygotowany przez Papszuna.. pewnie byłoby kilka pkt więcej
do roku 22 Sapała był podstawowym graczem Rakowa.. miał swój udział w awansach, jak dla nas to powinien być wyróżniający się gracz.. Polak w dobrym wieku.. oby bez kontuzji
