|
Sapała wyprzedza naszych wszystkich środkowych pomocników o lata świetlne, to taki Poletanovic bis. Jestem mega pozytywnie nastawiony do tego transferu. Ogarnie nam środek pola. Chociaż uważam, że to nie powinien być jeszcze koniec wzmocnień na tej pozycji.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|