|
Nie mam zdania na temat Igora Sapały - nie wiem jak on gra. Na minus trochę, że znów zatrudniamy zawodnika po kontuzji.
Natomiast zastanawia mnie jeden fakt - bierzemy zawodnika bądź co bądź z Ekstraklasy. Ciekawy jestem czy to oznacza, że np rozstaniemy się z kimś z trójki: Basha/Balta/Plewka.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|