Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91160
Stary 09.12.2022, 10:37
Nie mam zdania na temat Igora Sapały - nie wiem jak on gra. Na minus trochę, że znów zatrudniamy zawodnika po kontuzji.

Natomiast zastanawia mnie jeden fakt - bierzemy zawodnika bądź co bądź z Ekstraklasy. Ciekawy jestem czy to oznacza, że np rozstaniemy się z kimś z trójki: Basha/Balta/Plewka.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując